Automatyczna brama

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Automatyczna brama

autor: Redakcja » 21 sie 2012, 17:51

Systemy nowoczesnej automatyki do bram wjazdowych to rozwiązania wygodne i bezpieczne. Automatyczna brama >>
Redakcja

albatros
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2012, 17:20
Automatyczna brama

autor: albatros » 21 sie 2012, 17:51

jak dla mnie najbardziej wygodną jest brama przesuwna, bo nie zabiera miejsca na pojeździe. mam taką bramę z założonym do niej napędem Milord to napęd do przydomowych bram o ciężarze do 400 kg. świetnie sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych zwłaszcza zimą. naped jest solidnie wykonany, ma metalową przekładnię zębatą oraz magnetyczny wyłącznik krańcowy.

Ogrodzenia-Bramy
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2013, 13:12
Kontaktowanie:

autor: Ogrodzenia-Bramy » 16 lip 2013, 20:53

Napęd jest niezwykle przydatny. Jednakże, niektórzy uważają montaż automatyki tylko za pewnego rodzaju kaprys. Zapraszamy na nasza stronę: www.ogrodzeniabramyinfo.com, na której rozważamy, w jednym z artykułów, gdzie leży prawda...
Zapraszamy na naszą stronę internetową

opinie

autor: opinie » 28 wrz 2013, 23:02

Powtórzę co pisałem tylko brama przesuwna, nie ma problemów zima, mam napęd FAAC 740i mogę go także szczerze polecić.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Automatyczna brama

autor: tetate » 19 lut 2014, 8:24

Również zastanawiam się nad zamontowaniem takiej automatycznej bramy... Myślicie, że jest to bezpieczna opcja? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że taka brama może się sama otworzyć? Czytam sobie ponad to na tej witrynie [mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/105,alarm-domowy-sterowany-komorka-i-laptopem-czyli-pilnujemy-domu-z-drugiego-konca-swiata o możliwości sterowania taką bramą smartfonem.... Ktoś z was już to praktykował ?

ypsilon
2 - ostrzeżenia!
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2013, 10:13
Re: Automatyczna brama

autor: ypsilon » 23 mar 2014, 18:51

Nie ma niczego lepszego niż automatyczna brama. Sam się na taką zdecydowałem http://emtech-sklep.pl/ i jestem zadowolony bo wszystko bardzo dobrze działa.

ypsilon
2 - ostrzeżenia!
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2013, 10:13
Re: Automatyczna brama

autor: ypsilon » 23 mar 2014, 18:51

Nie ma niczego lepszego niż automatyczna brama. Sam się na taką zdecydowałem emtech-sklep.pl/ i jestem zadowolony bo wszystko bardzo dobrze działa.

Przemysław Kalicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
Re: Automatyczna brama

autor: Przemysław Kalicki » 23 mar 2014, 18:51

reklama?

Marcingollub
Re: Automatyczna brama

autor: Marcingollub » 24 mar 2014, 11:36

Pewnie reklama

Czy bramy mają jakieś baterie jak wyłączą prąć ?? czy trzeba je wówczas jakoś ręcznie otwierać ???


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości

Gotowe projekty domów