Nawadnianie automatyczne austriackiej firmy TOPF BLUMAT

Informacje o systemach nawadnia ogrodów, ich zastosowaniu, wadach i zaletach. Zraszacze ogrodowe, systemy automatycznego nawadniania, efektywne podlewanie ogrodu. Porady jak wykonać system nawadniania, a może zlecić prace specjalistycznej firmie?

Moderator: wika001

LupekT
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2014, 21:06
Nawadnianie automatyczne austriackiej firmy TOPF BLUMAT

autor: LupekT » 02 mar 2014, 21:14

Proszę o opinie systemu TOPF BLUMAT. Chcę nim nawadniać kwiaty balkonowe. Czy jest to system profesionalny, czy amatorski na 1 lub 2 sezony. Czy nie wiec jest żywotność keramicznych kroplowników. Czy z czasem się nie zanoszą minerarałami z wody lub nawozami? Czy ktoś z Was ten system używa np. 5-6 lat?

Dziękuję za informację

olivka85
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2014, 9:57
Lokalizacja: Poznań
Re: Nawadnianie automatyczne austriackiej firmy TROPF BLUMAT

autor: olivka85 » 22 maja 2015, 10:25

Chyba TROPF a nie TOPF;) U mnie na balkonie się te systemy sprawdzają od 4 lat. Nie wiem jak zaaranżowany masz balkon, jakie kwiaty, więc ciężko mi doradzić Tobie odpowiedni. Na swoim balkonie korzystam z tego zestawu http://blumat.pl/product_info.php/info/ ... 8606435af0 Jeśli 12 kroplowników będzie dla Ciebie za mało, możesz dokupić ich więcej. System jest solidny i wytrzymały, więc tu się nie martw, posłuży Ci kilka lat. Stosując odpowiednie filtry, nie będziesz miał problemu z kamieniem.


Wróć do „Nawadnianie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów