Narzędzia ogrodnicze na lata

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: Redakcja » 23 paź 2013, 12:19

Z odpowiednio dobranymi i dobrej jakości narzędziami praca w ogrodzie jest przyjemnością. Narzędzia ogrodnicze na lata >>
Redakcja

Katarzyna Chola
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2013, 12:16
Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: Katarzyna Chola » 23 paź 2013, 12:19

Ja swoje narzędzia ogrodowe mam już od 3 lat, bo niedawno przeprowadziłam się do domku jednorodzinnego :) jednak póki co odpukać, wszystkie w całości i się trzymają :D znalazłam je na //www.kreocen.pl/kategoria/Lopaty-lopatki-szpadle-i-widly-maszynydoogrodupl-514_413_374.html bo u mnie w okolicy nie było sensownego sklepu w którym mogłabym znaleźć wszystko :/ a szkoda.. może powinnam pomyśleć o otworzeniu własnego :D
Katarzyna Chola

konewka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 paź 2013, 10:04
Kontaktowanie:
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: konewka88 » 24 paź 2013, 11:53

Polecam narzędzia Bellota, włoska firma, narzedzia bardzo wytrzymałe, wysokiej jakości, prosty design.
Róże moja pasja88

pati484
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2014, 10:27
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: pati484 » 17 mar 2014, 10:34

Ja polecam przejrzeć narzędzia ogrodnicze na stronie big-ogrod.pl . Mam grabie, motykę, szpadel i jeszcze jakieś drobne narzędzia z tej firmy już ponad 5 lat i nic się z nimi złego nie dzieje. Są wytrzymałe, mocne, nie rdzewieją, także mogę je śmiało polecić.

Agnieszka Grzelaz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2015, 18:58
Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: Agnieszka Grzelaz » 08 kwie 2017, 8:48

Porządne narzędzia to podstawa, nie ma sensu co roku wymieniać na coś nowego, bo to strata pieniędzy, mi z ryobi już 3 rok będą służyć. Jesli dbamy o nie to nie powinniśmy miec problemu. Poza tym prace w ogrodzie wymagają dużego zaangażowania, zawsze jets co robi w okresie wiosenno-letnim, wiec lepiej mieć sprawdzone akcesoria.
Agnieszka Grzelaz

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: kordoba » 09 kwie 2017, 11:49

Myślę, że przydałyby Wam się na przykład różne nity i gwoździe. Polecam Wam zajrzeć do Phuabc, mają bardzo duży wybór różnych narzędzi i akcesoriów. Może uda Wam się coś u nich znaleźć.

malwina33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 13 lip 2015, 11:19
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: malwina33 » 09 kwie 2017, 16:35

bardzo dobry narzędzia ma solopolska.pl i akurat słyszałam, że są dużo bardziej trwałe niż większość.

flupalgra
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2017, 7:05
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: flupalgra » 10 kwie 2017, 7:30

Kup drogie i będzie spokój,

grubaśnyjac
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2017, 17:11
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: grubaśnyjac » 19 kwie 2017, 17:22

Lepiej niż drogie, kupić po prostu dobre ;) Też używam riobi i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że do użytku domowego spokojnie wystarczą mi na bardzo długo. Kup sobie u nich coś tańszego i wypróbuj, a zobaczysz, że będzie dobrze. Sugeruję wybierać narzędzia, do których pasują baterie one+, czyli jedna bateria pasuje do różnych sprzętów. To się przyda, kiedy kupisz kolejne.

PanKornik_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2017, 7:23
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: PanKornik_pl » 20 kwie 2017, 8:38

Jeżeli chodzi o narzędzia ogrodowe, to także jestem zdania, ze lepiej zainwestować raz a porządnie, tak aby przetrwału z nami przez kilka lat i abyśmy byli z nich zadowoleni przez ten czas. Warto poszukać w sklepach online, akurat tym zajmujemy się na co dzień, więc chętnie pomożemy i doradzimy.

PawełNM
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: PawełNM » 14 sie 2017, 11:47

Dzisiaj tak generalnie wybór wszelkiego rodzaju narzędzi nie tylko do domu ale także ogrodu czy warsztatów jest naprawdę duży. Przy czym jeżeli chodzi o systemy sprężonego powietrza chodzi, szeroki wybór sprężarek możemy znaleźć w ofercie Almig. Co istotne, ten niemiecki producent dostarcza produkty wysokiej jakości, które pracują nie tylko cicho, ale też wydajnie, a jednocześnie w razie potrzeby zawsze można tutaj skorzystać z usług serwisowych czy też doradztwa technicznego.

Pentrus
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 98
Rejestracja: 29 sie 2016, 10:05
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: Pentrus » 31 sie 2017, 12:42

flupalgra pisze:Kup drogie i będzie spokój,

I właśnie tu jest błąd. Bo nie zawsze drogie znaczy trwałe czasami po prostu przepłacamy za markę. Ja większość akcesoriów ogrodowych które posiadam mam różnych firm, przeczytaj sobie o przydatnych akcesoriach. Ja zamawiam akcesoria przez internet ponieważ mam większy wybór i łatwo znajdę to co chce.

Luiza82
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: Luiza82 » 28 mar 2019, 20:54

W asortymencie sklepu Rolmasz-zary znajdują się wysokiej jakości produkty służące do pielęgnacji ogrodu. Zawsze fachowa obsługa i konkurencyjne ceny. Narzędzia dostarczają w szybkim terminie.

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Narzędzia ogrodnicze na lata

autor: Big09 » 29 mar 2019, 23:13

Niestety są bardzo drogie, ale warto. Fiskars na przykład.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: K@linka i 139 gości

Gotowe projekty domów