Budowa podziemnego skladziku.

Dział poświęcony altanom ogrodowym ? ich wykonaniu oraz altanom gotowym. Podpowiedzi jaką altanę wybrać, porady dotyczące prac konserwacyjnych. Rozwiązania konstrukcyjne, pomysły aranżacyjne, informacje jak zbudować altanę.

Moderator: wika001

lstyle
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2013, 13:01
Lokalizacja: Bielefeld
Budowa podziemnego skladziku.

autor: lstyle » 02 lip 2013, 13:22

Witam serdecznie,

co prawda temat nie do konca pasujacy do tematyki altan, lecz nie znalazlem odpowiedniejszego. W razie problemow, prosze moderatorow, o przeniesienie watku.

Wracajac do mojego tematu...

Mam zamiar kupic ogrodek, wszystko jest zaklepane, pierwsze plany wstepne sa wykonane. Problem w tym, ze ogrodek niewiadomo jak wielki nie jest i pragne jak najwiecej zaoszczedzic na nim miejsca.

Pierwsze co zamierzam zrobic, to wymienic calkowicie ogrodzenie, polozyc kostke, przekopac calkowicie ogrodek, oraz calosc wyrownac, by na sam koniec posiac na nowo trawe. W miedzyczasie zrodzil mi sie pomysl, aby za sprawa zaoszczedzenia miejsca, wybudowac mala podziemna piwniczke/skladzik/miejsce na narzedzia. Nazwijcie to jak chcecie. Calosc miala by miec wymiary 3x3 lub 2x2 (ok. 2 m wysokosci). MIaloby to byc male podziemne, lecz proste w budowie pomieszczenie, lecz niestety nie jestem w tych sprawach obeznany, dlatego poszukiwalbym osoby z doswiadczeniem, ktora bylaby w stanie mi odpowiedziec na kilka pytan dotyczacych tej budowli.

Nad ta piwniczka chcialbym takze postawic maly domek, tez podobnych wymiarow, lecz nie jestem do konca zdecydowany, czy takze chcialbym ten domek wybudowac, czy juz kupic gotowy.

Znalazlaby sie jakas osoba, ktora bylaby w stanie pokierowac, oraz w kilku slowach opisac od czego zaczac, kiedy najlepiej taka budowle przeprowadzic, na co zwracac uwage przy budowaniu itp. itd?

szeloni
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 08 mar 2017, 8:20
Re: Budowa podziemnego skladziku.

autor: szeloni » 08 mar 2017, 8:56

Ciekawe, naprawdę ciekawa inicjatywa.


Wróć do „Altany ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów

cron