projektant ogrodów warszawa

Jeśli myślisz o projekcie ogrodu, tutaj możesz zapoznać się z opiniami na temat projektantów. A może szukasz informacji o firmach działających w Twojej okolicy lub zleciłeś projekt ogrodu i chcesz się podzielić opinią o jego autorze? Zapraszamy.

Moderator: wika001

raphel
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2011, 19:08
Lokalizacja: Radom, wrocław
Kontaktowanie:
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: raphel » 10 paź 2011, 23:41

Firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania i zakładania ogrodów na terenie Warszawy - -www.sawoj.pl

Fobot
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 27 sty 2012, 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: Fobot » 27 sty 2012, 21:58

Najlepiej się kierować opiniami znajomych, ja mogę polecić Gordo Studio z Warszawy, robili ogród u sąsiada. Zazdroszczę.

anetta102
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2012, 20:07
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: anetta102 » 29 lis 2012, 11:04

ja polecam firmę zielonestudio.pl
są to architekci krajobrazu,komputerowo mogą nam dobrać roślinki,wszystko pokazać.Sama nie korzystałam z ich usług,ale doradzali oni u moich znajomych w sprawie doboru roslin,sprawiali miłe i profesjonalne wrażenie.

anetta102
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2012, 20:07
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: anetta102 » 29 lis 2012, 11:04

ja polecam firmę zielonestudio.pl
są to architekci krajobrazu,komputerowo mogą nam dobrać roślinki,wszystko pokazać.Sama nie korzystałam z ich usług,ale doradzali oni u moich znajomych w sprawie doboru roslin,sprawiali miłe i profesjonalne wrażenie.

jolkajolantakram
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 14 sie 2012, 9:16
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: jolkajolantakram » 15 kwie 2013, 13:57

Sam projekt to nie wszystko, niestety nawet najlepszy można za przeproszeniem schrzanić, jak za wykonanie zabiorą się ludzie bez pojęcia. Dlatego jeśli samemu nie ma się pasji do zabawy w ogrodnika, to lepiej oddać wszystko w ręce jednej, sprawdzonej firmy. Zdania mogą być różne, ale ja tak zrobiłam i to była jedna z najlepszych decyzji w całym procesie zagospodarowywania mojej działki :wink: Zgłosiłam się do centrumzakladaniaogrodow.pl , gdzie nie tylko zaprojektowano według moich wskazówek, ale też precyzyjnie wykonano mój projekt. Współpraca z Panem Szymonem Bazylukiem układała się od początku pomyślnie, na koniec jeszcze miło zaskoczyłam się cenowo. Ogród na wiosnę cieszy oczy aż miło! :D

Scherbel35
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2013, 11:15
Kontaktowanie:
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: Scherbel35 » 21 sie 2013, 11:27

Projekt ogrodu to według mnie indywidualna rzecz i za każdym razem i skonsultujesz coś z projektantem to możesz nanieść poprawki. Z Wa-wy nic nie kojarzę, ale znam z Poznania, więc mogę opinię na temat projektantów z Poznania wystawić. Pozdrawiam

TomaSZu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 28 cze 2013, 12:31
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: TomaSZu » 20 gru 2013, 11:08

tu jest dobra firma od ogrodów http://alubud.pl/ widziałem kiedyś ich realizację co jakiś czas coś dodają na stronke

TomaSZu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 28 cze 2013, 12:31
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: TomaSZu » 20 gru 2013, 11:09

tu jest dobra firma od ogrodów http://alubud.pl/ widziałem kiedyś ich realizację co jakiś czas coś dodają na stronke

jurekrakoczy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2014, 11:51
Kontaktowanie:
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: jurekrakoczy » 24 lut 2014, 14:17

Jednak trochę tych firm w Warszawie jest.

jurekrakoczy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2014, 11:51
Kontaktowanie:
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: jurekrakoczy » 24 lut 2014, 14:17

Jednak trochę tych firm w Warszawie jest.

nemo25
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2014, 19:17
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: nemo25 » 18 maja 2014, 20:13

Witam!
Uważam osobiście,,że każdy kto chce mieć dobrze zaprojektowany ogród powinien zrobić projekt.Ja zleciłam taki projekt firmie [url] www.mgprojekt.com.pl/blog/wymarzony-ogrod-czesc-1].Jestem bardzo zadowolona.Każdy kawałek ogrodu jest bardzo precyzyjne zaprojektowany .Po pracy wspaniale się w nim relaksuję.Polecam!!!

Agatat
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2016, 10:05
Re: projektant ogrodów warszawa

autor: Agatat » 04 sie 2016, 11:31

Dobry projekt ogrodu to już połowa sukcesu, ale najważniejsze jest to, co potem – czyli jego realizacja i znalezienie odpowiedzialnej ekipy. Najlepiej mieć już jakiś dokładny koncept swojego ogrodu niż ślepo powierzać wszystko architektowi :D Mój ogród zaprojektowała ekipa wogrodzie.pl, jestem z nich bardzo zadowolona, bo liczyli się z moim zdaniem i uwzględniali każdą uwagę. Dlatego też efekt przerósł moje oczekiwania na plus :D


Wróć do „Projektanci ogrodów - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów