Organiczna ziemia do trawy pszenicznej?

Warzywa, owoce i zioła z własnego ogródka ? co zrobić, by z naszego ogrodu zebrać bogate plony? Jeśli szukasz informacji na temat konkretnych gatunków, albo poszukujesz inspiracji ? zajrzyj do tego działu.

Moderator: wika001

TeddyN
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2013, 16:06
Organiczna ziemia do trawy pszenicznej?

autor: TeddyN » 13 mar 2013, 16:57

Witam,

Tak jak w tytule próbuję znaleść / kupić organiczną ziemię do hodowania trawy pszenicznej w warunkach domowych tj. na parapecie okna, żeby potem zrobić/wycisnąć z niej sok.
Bardzo bym prosił kogoś o podpowiedzenie mi jakiegoś źródła / sklepu gdzie mógłbym taką ziemię dostać w Łodzi.
Wiem że zwykła ziemia z różnymi sztucznymi nawozami się do tego nie nadaje/jest nie zdrowa w efekcie.
A może ktoś już taką trawę hoduje i mógłby się podzielić pomocnymi wskazówkami?, lub gdzie można kupić BIO pszenicę do kiełkowania w Łodzi, to już bym był bardzo szczęśliwy.
Jeszcze nigdy nic nie hodowałem więc jeśli to pytanie dziwnie brzmi to z góry przepraszam.

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich.

betcie
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2017, 12:24
Re: Organiczna ziemia do trawy pszenicznej?

autor: betcie » 17 mar 2017, 8:36

Jak się ma temat na rok 2017?

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Organiczna ziemia do trawy pszenicznej?

autor: gardenrun » 21 mar 2017, 15:46

A ma się jakoś w ogóle?

drewbud24
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:34
Re: Organiczna ziemia do trawy pszenicznej?

autor: drewbud24 » 15 gru 2017, 11:07

właśnie też się zastanawiam nad tym

prom
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Organiczna ziemia do trawy pszenicznej?

autor: prom » 02 sty 2018, 22:19

Niestety o takiej ziemi nigdy nie słyszałem, ale możesz poszukać wśród produktów https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima . Syngenta zajmuje się wszelkimi rozwiązaniami dla rolnictwa, do tego jest ceniona na rynku Polskim i zagranicznym


Wróć do „Warzywa, owoce, zioła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów