olsza szara

Opisy gatunków drzew i krzewów, informacje na temat ich uprawy, zabiegów pielęgnacyjnych i zastosowania. Jakie drzewa i krzewy są odpowiednie na małą działkę, które można sadzić w cieniu, albo wymagają określonej gleby? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących drzew i krzewów ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

mimnoto
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 02 mar 2011, 2:43
olsza szara

autor: mimnoto » 13 kwie 2011, 22:44

Czy może ktoś ma nadwyżki siewki olszy szarej? Chciałbym je mieć w swoim zielniku.

Lunatyczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:53
Re: olsza szara

autor: Lunatyczka » 26 paź 2011, 16:15

Znalazłam Ci miejsce w sieci ;) gdzie są dostępne w sprzedaży nasiona olszy szarej http://dendrona.com.pl/index.php5?Searc ... ductID=540

Ja niestety nie posiadam w swoim ogrodzie olszy szarej stąd też nie mam jak podzielić się z Tobą nasionkami - a chętnie bym to zrobiła jeśli tylko miała bym możliwość. Ponadto sąsiadka mi mówiła, że jej córka przywiozła sobie nasiona olszy szarej z Bieszczad, a mianowicie podczas urlopu przechadzając się po okolicznych terenach doszła do cieku wodnego gdzie pozbierała sobie pełno nasionek owej olszy. Tak więc mimnoto pakuj walizy na urlop w Bieszczady i połącz przyjemne z pożytecznym :))

mrservice
Aktywny
Aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 23 lut 2011, 15:59
Re: olsza szara

autor: mrservice » 06 lis 2011, 8:43

Ja miałem takie swojego czasu ale właśnie oddałem sąsiadowi...ale będę pamiętał o Tobie :)


Wróć do „Drzewa i krzewy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów