projekt ogrodu

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Kasia_D
Aktywny
Aktywny
Posty: 282
Rejestracja: 18 lut 2011, 14:27
projekt ogrodu

autor: Kasia_D » 16 kwie 2011, 18:22

Czy macie doświadczenie w kwestii kupna projektu ogrodu? Chyba warto zainwestować w konkretny projekt ktory będzie taki jak my chcemy, co sądzicie?
vel

magda_mm
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:44
Re: projekt ogrodu

autor: magda_mm » 21 lip 2011, 19:21

oczywiscie ze warto, jesli chcesz miec piekny ogród to pewnie ze tak

Andy55
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2011, 10:29
Re: projekt ogrodu

autor: Andy55 » 22 lip 2011, 7:44

Zgadzam się w pełni, że warto. Nawet mogę polecić fajnego i niedrogiego architekta: http://moj.extradom.pl/projekty-ogrodow.aspx[/url]

Florianka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:57
Re: projekt ogrodu

autor: Florianka » 11 paź 2011, 23:05

Zgadzam się z poprzedniczkami - jeśli tylko masz możliwość i co najważniejsze zaplecze finansowe to ja bym się długo nie zastanawiała czy warto, ale od razu szukała rzetelnej agencji która wykona cały projekt na papierze oraz wykona go w realu. Moim marzeniem jest także zaangażowanie specjalistycznej firmy projektującej ogrody mam swoje kilka pomysłów co bym chciała mieć z roślinności oraz elementów dekoracyjnych, a zadaniem projektantów będzie to ładnie wszystko połączyć w harmonijną całość i wykonać. Już nie mogę się doczekać, aż skończymy budowę domu na etapie zamkniętym bo zaczniemy właśnie aranżację ogrodu, aby po prowadzeniu się ogród był w pełni rosnący :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów