drzewka różane

Opisy gatunków drzew i krzewów, informacje na temat ich uprawy, zabiegów pielęgnacyjnych i zastosowania. Jakie drzewa i krzewy są odpowiednie na małą działkę, które można sadzić w cieniu, albo wymagają określonej gleby? Jeśli szukasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących drzew i krzewów ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

saba.solarz
Aktywny
Aktywny
Posty: 259
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:18
drzewka różane

autor: saba.solarz » 12 cze 2011, 18:49

Witam, czy ktoś moze mi napisać więcej informacji na temat drzewka różanego?

niepospolita
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 07 paź 2011, 13:02
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Re: drzewka różane

autor: niepospolita » 10 paź 2011, 23:37

Witaj,
z powodzeniem możesz szukać informacji o różach piennych, bo rozumiem, że mając na myśli drzewka różane chodzi Ci właśnie o nie :)
Jest to chyba najlepszy wymysł specow od krzyżowania roślin ;) uwielbiam po prostu ten cienki pieniek i ogrom kwiatów :)
Wymagania są takie same jak u innych przedstawicielek gatunku, jednak trzeba zwracać uwagę na zimowanie.
Nie wiem jaki sposób jest najlepszy, ale podobno w naturalnym środowisku. Nie bardzo wiem, jak można to zrobić. Czy ktoś się orientuje?
Ja bym to zrobiła tak, że doniczkę wkopałabym w ziemię, a górę okryła jakąś otuliną, nie wiem z włókniny jakiejś chyba.... Macie jakiś pomysł, albo doświadczenia?


Wróć do „Drzewa i krzewy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów