Uwaga na p Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach

Chcesz dowiedzieć się jak założyć oczko wodne? Informacje na temat zakładanie oczek wodnych, roślin, które można posadzić w oczku i wokół niego. Porady dotyczące kompleksowej pielęgnacji oczka wodnego i pomysły na jego aranżację.

Moderator: wika001

rafal2431
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 8:30
Uwaga na p Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach

autor: rafal2431 » 14 cze 2019, 8:32

Przestrzegam wszystkich przed panem Łukaszem, który ogłasza się na OLX.
Oferuje: „Czyszczenie oczek wodnych wymiana folii” na obszarze Pabianice, powiat pabianicki, województwo łódzkie, to jest namiar na ogłoszenie: [link do oferty na Olx wygasł]
Pan Łukasz choć zapewniał, że zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem oczek wodnych, to jego usłudze daleko jest do ideału.
Oczko wodne w moim ogrodzie wyczyścił niedokładnie, po dwóch tygodniach na nowo zarosło glonami i wymaga ponownego czyszczenia.
Na źle wykonane czyszczenie zgłaszałem panu Łukaszowi uwagę w dniu odebrania usługi. Zapewniał wtedy, że wykona poprawkę. Na moje argumenty, że zapłacę po rzetelnym wykonaniu czyszczenia, zachowywał się agresywnie. W dniu zapłaty był pod wpływem alkoholu i towarzyszył mu równie mocno zdeterminowany do odbioru pieniędzy kolega.
Zostałem więc zastraszony i zmuszony do zapłaty za źle wykonaną usługę. Dziś pan Łukasz nie odbiera telefonu i do tej pory nie wykonał obiecanej poprawki.
Przestrzegam więc wszystkich, którzy szukają profesjonalnej usługi, przed panem Łukaszem, gdyż ja zostałem oszukany na 2200 zł, a pan Łukasz wciąż się ogłasza, szukając kolejnych zleceń.

Jan Sobiech
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2020, 9:48
Re: Uwaga na p Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach

autor: Jan Sobiech » 31 lip 2020, 9:55

Na zabródzone ocko wodne polecam panu odkurzacz do oczek wodnyuch sam mam i bardzo sobie chwale w miae dbra cena za bardzo dobrą jakość Bass BP-4206.


Wróć do „Oczka wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów