Ekologiczne środki ochrony roślin

Dział poświęcony odpowiednim nawozom i środkom ochrony roślin. Porady na temat tego jakie nawozy stosować i czym nawozić poszczególne gatunki roślin, a także informacje dotyczące środków ochrony roślin.

Moderator: wika001

sprobio
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2016, 9:40
Ekologiczne środki ochrony roślin

autor: sprobio » 21 cze 2016, 10:17

Chcemy zaproponować Państwu nowy produkt o nazwie PBM probiominarał, czysty ekologicznie puder o silnym działaniu probiotycznym. Służy on do zaprawiania nasion oraz ochrony systemów korzeniowych i cebulek. Jest wykorzystywany również jako szczepionka doglebowa. Poprzez swoją obecność sprzyja intensywnej kolonizacji szczepów pro biotycznych, co skutkuje wypieraniem pleśni i likwidacją toksyn. Wykazuje swoje pozytywne działanie na polach jako na przykład zaprawa do nasion soi czy ziemniaków. Niewielki koszt owocuje zaprawą organiczną (na 100 kg soi potrzeba 100 do 200 g PBM). Cena hurtowa netto wynosi 70 zł za kg. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 591 511. Strona internetowa http://annasprobio.wix.com/sprobio

Agroteka.com.pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 10 cze 2016, 6:56
Re: Ekologiczne środki ochrony roślin

autor: Agroteka.com.pl » 07 lip 2016, 13:01

Pytanie czy ktoś z Użytkowników na forum zetknął się już z tymi ekologicznymi nawozami? Jeżeli tak to jak je oceniacie,faktycznie są takie dobre i skuteczne? Czekam na Waszą odpowiedź:)


Wróć do „Nawozy, ochrona roślin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów